Na wolnym wytropił złodziejkę - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Wiadomości

Na wolnym wytropił złodziejkę

Data publikacji 10.09.2018

Policjant z komisariatu I w Częstochowie będąc na wolnym zauważył młodą kobietę, która przypominała mu poszukiwaną od maja 19-latkę, podejrzewaną o kradzieże w drogeriach. Jego przypuszczenia potwierdziły się. Kobieta została doprowadzona do komisariatu i rozliczona za swoje czyny. Wkrótce wnioski o jej ukaranie zostaną przekazane do sądu.

Kilka dni temu policjant z wydziału kryminalnego spacerując w czasie wolnym od służby zauważył młodą kobietę, która przypominała mu poszukiwaną przez jego kolegów, zajmujących się wykroczeniami, 19-latkę. Kobieta była podejrzewana o kradzieże kosmetyków w drogeriach w centrum miasta w maju i lipcu. Mundurowi bardzo szybko ustalili jej dane, jednak ta skutecznie ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjant na wolnym poinformował o swoich spostrzeżeniach kolegów z komisariatu, ci przyjechali na miejsce i potwierdzili dane 19-latki. Kobieta usłyszała już zarzuty w sprawach o wykroczenia. Za czyny te odpowie teraz przed sądem.

Ten sam stróż prawa również w listopadzie ubiegłego roku, będąc na wolnym wytropił poszukiwanego. Jak widać policjantem jest się zawsze.