Wiadomości

Wybrany najlepszy dzielnicowy w garnizonie częstochowskim

Data publikacji 17.05.2017

Znamy już zwycięzców konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego garnizonu częstochowskiego. Plebiscyt był wynikiem współpracy Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie z redakcją „Życia Częstochowy i Powiatu”. Najlepszym dzielnicowym regionu częstochowskiego, został policjant z komisariatu IV w Częstochowie st. asp. Sławomir Zwolski.

„Twój dzielnicowy zawsze chętnie służy pomocą, jest aktywny i interesuje się losem mieszkańców? Doceń jego pracę i zagłosuj w plebiscycie na naszej stronie internetowej www.zycieczestochowy.pl! To Wy zdecydujecie, których z nich jest najlepszy! Najlepsi dzielnicowy z poszczególnych komisariatów trafią do wielkiego finału. Kandydat, który w ostatecznym głosowaniu zdobędzie największą liczbę, otrzyma tytuł „Najlepszego dzielnicowego” oraz nagrodę”. Tak właśnie brzmiało hasło zachęcające do głosowania w plebiscycie zorganizowanym dzięki współpracy częstochowskiej komendy Policji z redakcją „Życia Częstochowy i Powiatu”.

Konkurs trwał od 3 marca do 14 maja 2017 r. Sylwetki policjantów biorących udział w plebiscycie były prezentowane w piątkowych wydaniach dziennika.

W plebiscycie nagrodzono dwóch dzielnicowych z największą liczbą głosów: zwycięzcą został st. asp. Sławomir Zwolski z Komisariatu Policji IV w Częstochowie, drugie miejsce zajął natomiast asp. szt. Jerzy Puszczewicz z komisariatu w Poczesnej.

Podczas dzisiejszej narady kadry kierowniczej w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zwycięzcom konkursu gratulacje złożyła redaktor dziennika pani Teresa Szajer oraz Naczelnik Wydziału Prewencji KMP w Częstochowie podinsp. Joanna Lazar. Nagrody pieniężne dla mundurowych wręczał natomiast pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Atłasik. W imieniu st. asp. Sławomira Zwolskiego gratulecje odebrał Zastępca Komendanta Komisariatu IV Policji w Czestochowie kom. Grzegorz Kurek.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Starszy aspirant Sławomir Zwolski w policji pracuje od 1999 roku, a jego rejon służbowy to Zawodzie – ulica Orlik-Ruckemanna oraz przyległe.

Aspirant sztabowy Jerzy Puszczewicz w policji pracuje również od 1999 roku, a jego rejon służbowy to miejscowości Starcza, Własna, Klepaczka, Łysiec, Wanaty, Zawada, Zawisna, Kolonia, Klepaczka, Rudnik, Mały, Rudnik Wielki.

  • Wręczenie nagród dzielnicowym.
  • Wręczenie nagród dzielnicowym.
  • Wręczenie nagród dzielnicowym.
  • Wręczenie nagród dzielnicowym.
  • Wręczenie nagród dzielnicowym.
  • Wręczenie nagród dzielnicowym.
Ładowanie odtwarzacza...