Nowy radiowóz dla częstochowskich policjantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Wiadomości

Nowy radiowóz dla częstochowskich policjantów

Data publikacji 18.01.2017

Komenda Miejska Policji w Częstochowie otrzymała nowy oznakowany pojazd marki Kia Cee'd. Kluczyli do radiowozu odebrał Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Sławomir Litwin z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Krzysztofa Justyńskiego jako wyróżnienie za jedne z najlepszych efektów w służbie w garnizonie śląskim osiągniętych przez częstochowskich policjantów w ubiegłym roku.

W miniony piątek odbyła się narada roczna, podsumowująca wyniki osiągnięte przez śląskich policjantów w 2016 roku. W spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinspektor Jan Lach, Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, kierownictwo śląskiego garnizonu, komendanci jednostek terenowych oraz zaproszeni goście. Podczas spotkania szef śląskich mundurowych wręczył kluczyki do nowych radiowozów trzem komendantom jednostek, których policjanci osiągnęli w ubiegłym roku najlepsze efekty w służbie. Wśród wyróżnionych znalazł się Komenda Miejska Policji w Częstochowie.

Nowy oznakowany radiowóz marki Kia Cee'd trafił do wydziału prewencji. Samochód wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1,6 dm3, 130KM, posiada sygnalizację świetlno-dźwiękową i nowoczesne, cyfrowe środki łączności. Środki na jego zakup pochodzą z budżetu Policji.

  • Nowy radiowóz.
  • Nowy radiowóz.
  • Nowy radiowóz.
  • Nowy radiowóz.
  • Nowy radiowóz.
  • Nowy radiowóz.
Ładowanie odtwarzacza...