Policja w Częstochowie

Kolejny sukces policyjnej biegaczki

Kilka dni temu sportowy sukces odniosła St.sierż. Agnieszka Czyżewska podczas XIII Biegu ulicą Piotrkowską w Łodzi na dystansie 10 kilometrów. Pani Agnieszka zajęła II miejsce w kategorii kobiet policjantek. Jest to kolejny jej sukces sportowy na przestrzeni ostatnich dziesięciu dni.

Po ostatnim opisanym w dniu 14 maja br na stronie internetowej policji sukcesie częstochowskiej policjantki Agnieszki Czyżewskiej, mamy kolejną miłą informację.

W minioną sobotę w Łodzi odbył się XIII Bieg ulicą Piotrkowską na dystansie 10 km . W biegu tym uczestniczyło ponad 4500 biegaczy. Starszy sierżant Agnieszka Czyżewska ponownie stanęła na podium, tym razem zajęła II miejsce w kategorii kobiet policjantek, natomiast w klasyfikacji generalnej zmieściła się w pierwszym tysiącu biegaczy, co jest nie lada wyczynem, gdyż do biegu w Łodzi stanęło bardzo wielu zawodowych biegaczy zarówno z Polski, jak i zza granicy naszego kraju. Bardzo wielu biegaczy reprezentowało swoje kluby sportowe, w których są zrzeszeni i w których trenują jak również, od których otrzymują wsparcie zarówno techniczne, sprzętowe jak i dotyczące treningów. Agnieszka Czyżewska ćwiczy biegi we własnym zakresie, sama dla siebie ułożyła plan treningowy, który konsekwentnie, bez względu na pogodę realizuje a że skutecznie, możemy się o tym sami przekonać śledząc  jej kolejne sukcesy sportowe.