Wiadomości

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe na wiadukcie przy Alei Marszałkowskiej

Data publikacji 15.05.2020

O wielkim szczęściu może mówić kierowca forda, który dachował na wiadukcie, pod którym przebiegała droga krajowa nr 1. Auto zatrzymało się między barierami ochronnymi. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń.

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w środę po godzinie 23.00 na wiadukcie przy Alei Marszałkowskiej. Rozpędzony ford najechał na separatory drogowe i stracił panowanie nad pojazdem. Kilkadziesiąt metrów dalej uderzył w barierę energochłonną, po czym dachował. Samochód szczęśliwie zatrzymał się między barierami. Policjanci z ruchu drogowego ustalili, że przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość niedostosowana do warunków panujących na drodze. 26-letni kierowca z Częstochowy nie odniósł obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Apelujemy do kierowców o rozsądek na drodze i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - wraz ze wzrostem prędkości, w sytuacji nagłego zagrożenia, panowanie nad pojazdem staje się coraz trudniejsze.

Kierowco! Zwolnij i żyj!

 

 

  • samochód ford na dachu
  • samochód ford na dachu
  • samochód ford na dachu
Ładowanie odtwarzacza...