Wiadomości

Pędził bmw 195 km/h w obszarze zabudowanym. Trafił w ręce częstochowskiej drogówki

Data publikacji 25.04.2020

W środę częstochowska grupa SPEED zatrzymała kierującego bmw, który pędził po DK-1 z prędkością 195 km/h. Pirat drogowy przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 125 km/h. 24-latek z powiatu częstochowskiego na długo zapamięta ten "rajd" ulicami Częstochowy. Nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy na 3 miesiące, dostał 10 punktów karnych i mandat karny w wysokości 500 zł.

W środę policjanci z częstochowskiej drogówki patrolowali ulice Częstochowy nieoznakowanym radiowozem. Przed południem, zauważyli srebrne bmw, które z ogromną prędkością poruszało się po DK-1 w kierunku Katowic. Wjeżdżając w obszar zabudowany z ograniczeniem prędkości do 70 km/h, pirat drogowy miał na liczniku prawie 200km/h. 24-latek z powiatu częstochowskiego nie zamierzał tłumaczyć swojego nieodpowiedzialnego zachowania za kierownicą. Teraz przez najbliższe 3 miesiące nie będzie mógł usiąść za kierownicą żadnego pojazdu i dodatkowo będzie musiał zapłacić mandat w wysokości 500 zł.

Apelujemy o rozwagę i przewidywanie skutków swojego zachowania. Pamiętajmy, że wypadek to często tragedia wielu rodzin. Włącz myślenie, a nie pedał gazu!

Ładowanie odtwarzacza...