Wiadomości

Częstochowski garnizon świętował Dzień Kobiet

Data publikacji 06.03.2020

W auli Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie odbyło się dzisiaj spotkanie kadry kierowniczej z kobietami pełniącymi służbę i pracującymi w garnizonie częstochowskim. Komendant Miejski częstochowskiej policji - insp. Dariusz Atłasik wraz ze swoim zastępcą - mł. insp. Mariuszem Strzeleckim złożyli przedstawicielkom płci pięknej życzenia i wręczyli słodkie upominki.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, kierownictwo Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zorganizowało uroczyste spotkanie z przedstawicielkami płci pięknej. Insp. Dariusz Atłasik w imieniu całej męskiej kadry garnizonu częstochowskiego złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia, podkreślając, by miały jak najwięcej powodów do uśmiechu, bo to właśnie on rozpromienia cały świat i czyni go piękniejszym. Z ust Komendanta i jego zastępcy padło wiele słów uznania i szacunku do Pań, które na co dzień służą i pracują w częstochowskiej komendzie. Na zakończenie, każda z obecnych kobiet, z okazji nadchodzącego święta otrzymała słodki upominek..

Wszystkim Paniom, bez względu na wykonywany zawód, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie składają najserdeczniejsze życzenia.

 

  • Komendant Miejski insp. Dariusz Atłasik składa życzenia
  • obecne na sali policjantki i pracownice cywilne
  • kartka z życzeniami
  • komendanci wręczają kobietom czekoladki w kształcie róży
  • komendanci wręczają kobietom czekoladki w kształcie róży