Wiadomości

Częstochowski patrol motocyklowy na drogach powiatu kłobuckiego

Data publikacji 13.09.2018

We wtorek, w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, na drogi powiatu kłobuckiego wyruszyło dwóch częstochowskich policjantów na oznakowanych motocyklach. Mundurowi patrolowali najbardziej ruchliwe trasy czuwając nad bezpieczeństwem innych uczestników ruchu drogowego. Obecność policyjnych motocyklistów na drodze zdecydowanie zmobilizowała innych kierowców, którzy poruszali się zgodnie z przepisami.

We wtorek, w ramach współpracy częstochowskiej i kłobuckiej Policji, na drogi powiatu kłobuckiego wyruszyło dwóch policjantów na motocyklach. Mundurowi z częstochowskiej drogówki patrolowali najbardziej ruchliwe drogi łączące powiat kłobucki z powiatem częstochowskim i samą Częstochową.

Kilkugodzinne działania miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności poprzez dyscyplinowanie tych, którzy nie stosują się do ograniczeń prędkości. Należy jednak stwierdzić, że obecność policyjnych motocyklistów na drodze zdecydowanie zmobilizowała innych kierowców, którzy poruszali się zgodnie z przepisami.

Częstochowskim policjantom dziękujemy za przeprowadzenie wspólnych działań.

Ładowanie odtwarzacza...