Wprowadzenie Komendanta Komisariatu w Blachowni - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Wiadomości

Wprowadzenie Komendanta Komisariatu w Blachowni

Data publikacji 09.06.2017

mł.insp. Dariusz Atłasik dokonał uroczystego wprowadzenia Komendanta Komisariatu Policji w Blachowni podinsp. Pawła Wośińskiego, który do tej pory pełnił obowiązki na tym stanowisku. W uroczystości udział wzięli zaproszeni samorządowcy, prokurator rejonowy, policjantki i policjanci oraz pracownicy cywilni.

W czwartek w budynku Miejskiego Domu Kultury w Blachowni nastąpiło uroczyste wprowadzenie komendanta tamtejszej jednostki Policji podinsp. Pawła Wośińskiego, pełniącego do tej pory obowiązki na tym stanowisku. Wprowadzenia dokonał mł.insp. Dariusz Atłasik. Wcześniej komisariatem kierował podinsp. Dariusz Szyller, który po 26 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

W ceremonii w Blachowni uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego: Wójt Gminy Konopiska Jerzy Żurek, Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska, przedstawiciele rady gminy Blachownia, Prokurator Prokuratury Rejonowej Artur Bernat, członkowie kierownictwa komisariatu, policjantki i policjanci oraz pracownicy cywilni.

Serdecznie gratulujemy Panu Komendantowi i życzymy wielu sukcesów zawodowych.